Νέα & Εκδηλώσεις

04/09/2018

 krat favicon Πρόγραμμα Θεωρητικών μαθημάτων 2018-2019

 

ΚΡΑΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ                      ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

*Έναρξη μαθημάτων  1  Οκτωβρίου 2018

ΜΑΘΗΜΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΑΙΘ

ΘΕΩΡΙΑ – ΣΟΛΦΕΖ  Α΄

 

 

 

 

ΘΕΩΡΙΑ-ΣΟΛΦΕΖ  Β΄

Κώττα

Τετάρτη

15.15-16.45

04

ΘΕΩΡΙΑ-ΣΟΛΦΕΖ  Β΄

Κώττα

Παρασκευή

16.45-18.15

04

ΘΕΩΡΙΑ-ΣΟΛΦΕΖ  Γ΄

 

Κώττα

Τετάρτη

18.15-19.45

04

ΘΕΩΡΙΑ-ΣΟΛΦΕΖ  Γ΄

 

Κώττα

Παρασκευή

18.15-19.45

04

ΘΕΩΡΙΑ-ΣΟΛΦΕΖ  Γ΄

(παιδιά δημοτικού)

Παπαδοπούλου

Πέμπτη

16.30-18.00

01

ΘΕΩΡΙΑ-ΣΟΛΦΕΖ  Γ΄

(παιδιά γυμνασίου)

Παπαδοπούλου

Πέμπτη

18.00-19.30

01

ΘΕΩΡΙΑ-ΣΟΛΦΕΖ  Γ΄

(παιδιά λυκείου/ απόφοιτοι/βυζαντινής)

Παπαδοπούλου

Πέμπτη

19.30-21.00

01

ΣΟΛΦΕΖ  Δ΄

(μόνο Μεγάλοι)

Παπαδοπούλου

Δευτέρα

9.30-11.00

01

ΣΟΛΦΕΖ Δ΄

Παπαδοπούλου

Δευτέρα

16.00-17.30

01

ΣΟΛΦΕΖ  Δ΄ 

 

Παπαδοπούλου

Δευτέρα

19.00-20.30

01

ΣΟΛΦΕΖ Ε΄

(μόνο Μεγάλοι)

Παπαδοπούλου

Δευτέρα

11.00-12.30

01

ΣΟΛΦΕΖ Ε΄

 

Παπαδοπούλου

Δευτέρα

17.30-19.00

01

ΑΡΜΟΝΙΑ ΥΠΟΧ. Α΄

Κώττα

Τετάρτη

16.45-18.15

04

ΑΡΜΟΝΙΑ ΥΠΟΧ. Α΄

Κώττα

Παρασκευή

15.15-16.45

04

ΑΡΜΟΝΙΑ ΥΠΟΧ. Α΄

 

Κώττα

Παρασκευή

19.45-21.00

04

ΑΡΜΟΝΙΑ ΥΠΟΧ. Β΄

Κώττα

Τετάρτη

19.45-21.00

04

ΑΡΜΟΝΙΑ ΥΠΟΧ. Β΄

Συμεωνίδου

Δευτέρα

16.30-18.00

111

ΑΡΜΟΝΙΑ ΥΠΟΧ. Β΄

Συμεωνίδου

Δευτέρα

18.00-19.30

111

ΑΡΜΟΝΙΑ ΥΠΟΧ. Γ΄

Συμεωνίδου

Δευτέρα

8.30-10.00

111

ΑΡΜΟΝΙΑ ΥΠΟΧ.Γ΄

 

Συμεωνίδου

Δευτέρα

10.00-11.30

111

ΑΡΜΟΝΙΑ ΥΠΟΧ.Γ΄

 

Συμεωνίδου

Δευτέρα

11.30.-13.00

111

ΑΡΜΟΝΙΑ ΥΠΟΧ.Γ΄

Μόνο για μαθητές σχολείου

Συμεωνίδου

Δευτέρα

15.00-16.30

111

ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΠΛΗΣ ΑΝΤΙΣΤΙΞΗΣ

 

Συμεωνίδου

Τρίτη

8.30-10.00

111

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΔΙΔΑΣΚΑΛΕΙΟ ΘΕΩΡΗΤΙΚΩΝ Β΄

Παπαδοπούλου

Δευτέρα

 

12.30-13.30

01

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΔΙΔΑΣΚΑΛΕΙΟ ΑΝΤΙΣΤΙΞΗΣ Β΄

Συμεωνίδου

Τρίτη

10:00-11.30

111

ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ  Α΄

το τμήμα ξεκινά  2/10/2018

 

Ιωάννου

Τρίτη

16.30-18.00

04

ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Α΄

 

Φόκτμαν

Πέμπτη

15.00-16:30

01

ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Β΄

Φόκτμαν

Τετάρτη

 

16.00-17.30

01

ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Β΄

Φόκτμαν

Παρασκευή

18.10-19.40

01

ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ   A΄

Φόκτμαν

Τετάρτη

18:00-19:30

01

ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ   Α΄

Φόκτμαν

Παρασκευή

16:30-18:00

01

ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ   Β΄

Φόκτμαν

Τετάρτη

19.30-21.00

01

ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ   B΄

Φόκτμαν

Παρασκευή

14:45-16:15

01

ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ

για ΑΝΤΙΣΤΙΞΗ & ΦΟΥΓΚΑ

Φόκτμαν

Πέμπτη

13.00-14.30

01

ΙΣΤΟΡΙΑ για ΑΝΤΙΣΤΙΞΗ & ΦΟΥΓΚΑ

Φόκτμαν

Πέμπτη

11.30-13.00

01

Η Γραμματεία επιφυλάσσεται για τυχόν αλλαγές

Πρόγραμμα

     

 

  
copyright ©2015 - Κρατικό Ωδείο Θεσσαλονίκης - All Rights Reserved